Blesk.cz 22.06.2026 01:00  Mezi zhruba 170 tisíci návštěvníky letošního ročníku MotoGP se o uplynulém parném víkendu objevila také řada politiků. I když každý z jiného tábora, cíl byl jasný – víkendu si užít naplno za dunění silných motorů. Už v sobotu byl v Brně i s prstem na spoušti vlastního foťáku prezident Petr Pavel. Akci si nenechali ujít ani ministr sportu Boris Šťastný , Martin Kupka či Radek Vondráček .

Čítať celý článok >>