5 otázok a odpovedí o ready made s.r.o.

Datum: 02.06.2024

Dvomi možnosťami, ako začať podnikať, je založenie alebo kúpa už založenej eseročky. Pre kúpu existujúcej s.r.o. sa začínajúci podnikatelia uchýlia hlavne v prípade, keď potrebujú podnikať veľmi rýchlo.

Štyri dôvody, prečo by mali mať deti v záhrade trampolínu

Datum: 05.05.2024

Prichádza sezóna, kedy teplé a slnečné počasie láka k pobytu von. Práve preto sa v mnohých záhradách objavujú trampolíny. Prinášame vám štyri dôvody, prečo by aj v tej vašej mala jedna stáť, ak ju ešte nemáte.

Prečo zvoliť štvorkolku ako vozidlo na poľovačky?

Datum: 27.03.2024

Poľovačky sú spojením pôžitku z prírody a vzrušenia z lovu. Výber správneho vozidla je kľúčovým faktorom, ktorý ovplyvňuje priebeh a výsledok tejto aktivity.

Spoločnosť Hisense si udržala druhé miesto v celosvetovom rebríčku dodávok TV v roku 2023

Datum: 13.02.2024

Globálna technologická spoločnosť Hisense a popredný výrobca domácich spotrebičov si v minulom roku udržala pozíciu svetovej dvojky v dodávkach televízorov. Zároveň je jedinou značkou televízorov v prvej svetovej päťke, ktorá za posledných šesť rokov rástla na európskom aj severoamerickom trhu.

Ako chrániť svoju značku

Datum: 11.02.2024

Ako majiteľ značky, určite chcete, aby bola vaša značka chránená a uznávaná. Ale ako to dosiahnuť? Môže sa to zdať ako pomerne zložitá záležitosť, ale nebojte sa! 

Let balónom - romantický zážitok na celý život

Datum: 09.02.2024

Ak chcete prežiť romantický zážitok na celý život, let balónom je ideálna voľba. Let balónom je perfektný darček, keď chcete osláviť výročie, narodeniny, svadbu alebo len prekvapiť svoju polovičku.

Spoločnosť Hisense predstavuje nové produkty z radu Mini-LED ULED a UX. Posúva tak možnosti domácej zábavy do nových výšin.

Datum: 20.01.2024

Spoločnosť Hisense, svetový líder v oblasti spotrebnej elektroniky a domácich spotrebičov, predstavuje na veľtrhu CES 2024 nové ULED televízory a nové prírastky do radu ULED X na rok 2024, čím v kategórii LED televízorov nastoľuje novú éru zábavy a očakávaní. 

IFA 2023 otvorila svoje brány

Datum: 18.09.2023

1. septembra 2023 – IFA je najväčší svetový veľtrh spotrebnej elektroniky a domácich spotrebičov s takmer storočnou históriou.

Spánok i milostný život. Farby v spálni ovplyvnia veľa

Datum: 25.08.2023

Všetko, čo nás obklopuje, vplýva na naše psychické zdravie. Vplyvu farieb na psychiku sa zaoberajú mnohí odborníci, ktorí odhalili záhady pôsobenia farieb na ľudí.

Objavte svoju misiu X s Hisense ULED X a Discovery Channel

Datum: 25.08.2023

Hisense spojil sily s globálnym multimediálnym gigantom Discovery Channel a popredným svetovým fotografom a režisérom Pingom Fanom, ktorého úžasné snímky a videá nám všetkým sprístupňujú netušené krásy podmorského sveta. 

Ako zabezpečiť, aby sa cenné vitamíny nestratili

Datum: 26.07.2023

Sezóna je v plnom prúde a s ňou aj množstvo voňavého, šťavnatého ovocia a zeleniny plnej chuti a vitamínov.  Ale to, že ste si čerstvé ovocie a zeleninu kúpili alebo natrhali na záhrade, ešte neznamená, že budú rovnako čerstvé a zdravé, aj keď ich budete jesť. 

Čo je ready made s.r.o. a prečo sa oplatí

Datum: 05.06.2023

Založenie eseročky vám bude v ideálnom prípade trvať viac ako tri týždne, niekedy aj mesiac. Čaká vás celá paleta povinností spojených s administratívou a behaním po úradoch.

Neprestaňte v polke cesty. Pokračujte na Cisco CCNP

Datum: 30.05.2023

Ste už držiteľom Cisco CCNA certifikácie? Je čas posunúť svoje vzdelanie na vyššiu úroveň.

Založili ste s.r.o.? Nezabúdajte na online reklamu

Datum: 04.05.2023

Založenie spoločnosti je len prvým krokom podnikania. Aby ste boli úspešní, musia o vás ľudia vedieť. Takmer 80 % dospelej populácie hľadá informácie na internete.

Je tu nový soundbar Hisense U5120GW

Datum: 11.04.2023

Ponúknite špičkovému soundbaru Hisense U5120GQ film alebo iný obsah so zvukovou technológiou Dolby Atmos alebo DTS:X a okamžite pochopíte silu jeho talentu. Obklopí vás priestorový zvuk s takým rozsahom a dynamikou, ako keby ste boli v kine a priamo uprostred diania. 

Ako prekonať strach z lietania

Datum: 16.03.2023

Strach z lietania má veľa podôb. Niekto sa bojí výšky, iný má strach z turbulencií a veľa ľudí sa obáva, že lietadlo spadne a pri nehode zomrú. Štatistiky hovoria jasnou rečou.

Čo viete o stanoch na auto?

Datum: 11.03.2023

Čo všetko viete o stanoch na auto? A viete vôbec, čo je stan na auto a ako sa dá použiť? Klasické stany vám asi nemusíme predstavovať.

Hisense celosvetovým číslom dve na trhu televízorov

Datum: 11.03.2023

7.3.2023 – Spoločnosť Hisense sa stala v roku 2022 druhým najväčším dodávateľom televízorov na svete, vyplýva to z dát analytickej spoločnosti Omdia. V decembri 2022 sa pritom podľa Inštitútu pre výskum trhu AVC Revo umiestnila s rekordným predajom 2,326 milióna televízorov dokonca na prvom mieste a postavila sa tak na čelo celosvetového trhu TV.

Multripress do domu nie je bláznovstvo, ale skvelý nápad

Datum: 28.02.2023

Multipress patrí medzi väčšie stroje na posilňovanie, a preto ho nájdete hlavne vo fitness centrách. Pri pohľade na stránky internetových obchodov zistíte, že multipress nemusí mať len obrovské rozmery.

Prečo je výber matraca tak veľmi dôležitý?

Datum: 28.02.2023

Mladí ľudia, ktorí sú zdraví ako repa, nedbajú na výber matraca. Následne sa po niekoľkých rokoch spánku na zlom matraci divia, prečo ich začal bolieť chrbát.

Štvorkolky a off road jazda

Datum: 18.02.2023

Štvorkolky nie sú určené na jazdenie po cestách. Podľa zákona môžu síce po vozovkách a diaľniciach jazdiť, ak sú homologizované, ale pevná cesta im veľmi nesvedčí.

Ako založiť s.r.o. bez námahy a zbytočných nervov

Datum: 12.02.2023

Nebudeme si klamať, na Slovensku sú byrokratické postupy ešte stále komplikovanou záležitosťou. Napríklad založenie s.r.o. sa nezaobíde bez behania po úradoch a vyplňovania desiatok formulárov. Dostať s k vytúženému zápisu do registra je veru cesta tŕnistá.

Ešte viac priestoru na nekonečne veľa kuchárskych dobrodružstiev

Datum: 12.02.2023

Nová generácia sporákov MORA so šírkou 60 cm

MORA rozširuje svoju ponuku novej generácie sporákov o novinky so šírkou 60 cm s niekoľkými typmi varných platní a elektrickými multifunkčnými rúrami, ktoré majú o 30 % väčší objem 71 l a 11 funkcií. 

7 otázok a odpovedí o kunách

Datum: 09.02.2023

Trápi vás nájazd kuny v podkroví? Iste ste veľmi rýchlo zistili, že dostať kunu spod strechy nebude jednoduchá úloha. Vedzte, že v boji s kunou nie ste sami.

Hliníkové vchodové dvere. Vlastnosti, o ktorých netušíte

Datum: 07.02.2023

Aké sú hliníkové vchodové dvere? Sú naozaj tak perfektné, ako ich propagujú výrobcovia? Tieto otázky trápia ľudí, ktorí sa rozhodujú medzi drevenými, plastovými a hliníkovými dverami.

Debut Hisense ULED X na prestížnom veľtrhu CES 2023: Posun vpred o celú generáciu

Datum: 16.01.2023

Spoločnosť Hisense predstavila na veľtrhu CES 2023 prelomovú novinku – rad televízorov ULED X, ktoré vďaka svojim špičkovým technológiám predstavujú nový míľnik vo vývoji LCD televízorov nielen v spoločnosti Hisense, ale aj v celom odvetví.

Do akých domácností sú vhodné tepelné čerpadlá

Datum: 29.11.2022

Z každej strany nás bombardujú reklamy o šetrení a ekonomickom zmýšľaní. Veľa ľudí podľahne tlaku a rozhodne sa investovať do tepelného čerpadla.

Čo by ste mali vedieť o tlaku v pneumatikách

Datum: 10.10.2022

Čo drží automobil na vozovke? Nielen vaše šoférske schopnosti. Kontakt s vozovkou zabezpečujú hlavne pneumatiky.

Výber tvaru strechy – čo by som mal zvážiť?

Datum: 31.07.2022

Počas výberu strešnej krytiny budete v prvom rade zvažovať jej cenu a dizajn. Tento prístup je úplne v poriadku, pretože na strechu budete pozerať celý život každý deň. Finančná stránka je nemenej dôležitá.

Ako správne optimalizovať obrázky na web stránke

Datum: 10.05.2022

Vašim hlavným cieľom by malo byť pri online marketingu to, aby mal váš web Google rád. Na to vám pomôže aj optimalizácia obrázkov.

Hisense sa nasťahoval do domovov hráčov jedného z najprestížnejších futbalových tímov sveta, v klube Paris Saint-Germain

Datum: 08.05.2022

Apríl 2022 Technologická spoločnosť Hisense je už druhý rok po sebe globálnym partnerom profesionálneho futbalového tímu Paris Saint-Germain, v ktorom pôsobia najväčšie svetové hviezdy na čele s útočníkom Lionelom Messim, ktorý počas svojej profesionálnej kariéry odohral viac ako 900 zápasov a je sedemnásobným držiteľom Zlatej lopty a šesťnásobným víťazom Zlatej kopačky. 

Niekedy sa neoplatí šetriť. Pozor na kúpu pneumatík z druhej ruky

Datum: 04.05.2022

V oblasti predaja pneumatík vládne obrovská konkurencia, a preto ich cena nemá stúpajúcu tendenciu. Napriek veľkému výberu a výhodným cenám sa stále nájde veľa motoristov, ktorí sa snažia ušetriť na nesprávnom mieste.

Most medzi ezoterikou a vedou

Datum: 20.04.2022

Ezoterické myslenie je najčastejšie považované za myslenie rýdzo neracionálne až fantazijné.

Predpoveď počasia priamo vo vašom dome!

Datum: 13.04.2022

Väčšina domácich meteostaníc je navrhnutá tak, aby bola spoľahlivá, a teda meranie teploty či vlhkosti ovzdušia bolo čo najpresnejšie.

Maximálny priestor pre vaše kulinárske umenie

Datum: 11.04.2022

MORA práve uvádza na trh novú generáciu kombinovaných rúr s extra veľkým objemom 77 l, ktoré ponúkajú veľkorysý priestor a dokonalý prehľad o príprave jedál. Inteligentné rúry sú tiež vybavené automatickými programami s presnou reguláciou teploty od 30 °C až do pôsobivých 300 °C. 

Informácie, ktoré sa vám budú hodiť pred kúpou snehových reťazí

Datum: 07.03.2022

Jediná pomôcka vám počas jazdy po zasneženej vozovke dokáže zachrániť život. Touto pomôckou sú snehové reťaze.

Tipy, ako efektívne pracovať z domu

Datum: 28.02.2022

Práca z domu nemusí byť rutinná ani náročná, stačí len dodržiavať niekoľko jednoduchých pravidiel, vďaka ktorým sa váš pracovný týždeň nescvrkne na posteľ, chladničku a notebook. 

Multifunkčné, praktické a odolné detské cyklovozíky

Datum: 09.02.2022

Čo si predstavíte pri vyslovení slovného spojenia detský cyklovozík? Ako prvá sa vám iste vybaví pomôcka pre cyklistov, ktorá sa upevňuje za bicykel.

Vchodové dvere do domu – ako zvládnuť ich výber?

Datum: 22.01.2022

V skutočnosti môže modernizácia vchodových dverí ovplyvniť to, akú konečnú hodnotu bude mať vaša nehnuteľnosť.

Čím vyniká elektrický odpudzovač hmyzu?

Datum: 18.01.2022

Vyžeňte z vašej domácnosti muchy, komáre a iné nevítané druhy hmyzu s pomocou inovatívnych zariadení s elektrickým napájaním.