Objavte svoju misiu X s Hisense ULED X a Discovery Channel

Datum: 25.08.2023

Hisense spojil sily s globálnym multimediálnym gigantom Discovery Channel a popredným svetovým fotografom a režisérom Pingom Fanom, ktorého úžasné snímky a videá nám všetkým sprístupňujú netušené krásy podmorského sveta.

Objavte svoju misiu X s Hisense ULED X a Discovery Channel

 

Ako sám hovorí, našiel svoju „Misiu X“ a povzbudzuje aj ostatných, aby otvorili brány prirodzenej zvedavosti a nebáli sa spolu s ním preskúmať najúchvatnejšie a najneprístupnejšie miesta sveta. Svoje snímky a videá upravuje na špičkovej novinke – Mini-LED televízore Hisense ULED X, ktorý podobne ako prístup špičkového fotografa posúva hranice možného k ešte väčšej dokonalosti.

Spolupráca medzi poprednou technologickou spoločnosťou Hisense, najväčším dokumentárnym kanálom Discovery a jedného z desiatky najlepších fotografov špecializujúcich sa na podvodnú a podmorskú fotografiu priniesla sériu originálnych videí.

Ako hovorí fotograf a režisér Ping Fan, keď sa rozhodol preskúmať a odhaliť tajomstvá mexických jaskýň, vydal sa na svoju „Misiu X“. Tajomstvo o to lákavejšie, že už Mayovia verili, že sú bránou do podsvetia. Pod „Misiou X“ však Ping Fan nemyslí len potápanie a hľadanie správnych uhlov a techník pri práci v neprístupnom teréne pod hladinou so svetlom a tmou. „Misiu X“ chápe aj ako spôsob myslenia, ktorý si môže osvojiť každý: myslenie, ktoré kladie dôraz na objavovanie, skúmanie a zvedavosť, čo v konečnom dôsledku určuje kvalitu života a šťastie ľudí.

Podobne aj technologická spoločnosť Hisense je na svojej „Misii X“ a hľadá konečný cieľ, ktorým je dokonalá kvalita obrazu. Nachádza ju v podobe novej série Mini-LED televízorov ULED X, ktorá divákom umožňuje zažiť skutočnú hĺbku farieb. Vďaka svojim 20 000 Mini-LED poskytuje najjasnejšiu bielu a najtmavšiu čiernu farbu, pričom ponúka trikrát vyšší kontrast než OLED TV a svojím dokonalým vykreslením obrazu stanovuje novú métu v odvetví LED televízorov.

Skvelou novinkou je aj zvuková technológia CineStage X Surround s viackanálovými TV reproduktormi s výkonnými basmi pre viacrozmernú akustiku. A tiež 144 Hz Game Mode PRO s ďalšími najmodernejšími hernými technológiami pre pohlcujúci, interaktívny herný zážitok. Nechýba ani podpora Dolby Vision IQ, Dolby Atmos, HDR 10+ Adaptive, hlasové ovládanie, podpora širokopásmového štandardu WiFi 6e alebo certifikát IMAX Enhanced a TÜV Rheinland za ochranu osobných údajov.

Nielen nová ULED X, ale celý produktový rad nových Mini-LED televízorov Hisense na rok 2023 je navrhnutý tak, aby používateľom ponúkol dokonalý audiovizuálny zážitok a spĺňal rôzne potreby.

Dokumentárny seriál pre Discovery Channel ukazuje úchvatnú podmorskú scenériu, v ktorej je celá temnota jaskýň v ostrom kontraste s ostrými kužeľmi svetla vychádzajúcimi z Pingovej baterky. Zároveň však predstavuje aj technológiami nabitú ULED X v špičkovej podobe. ULED X totiž ohúrila aj porotu na tohtoročnom najvýznamnejšom veľtrhu spotrebnej elektroniky CES 2023, kde práve ULED X (inak tiež Hisense UX alebo UXKQ) získala ocenenie za inováciu CES Innovation Award.

https://sk.hisense.com/

O Hisense

Skupina Hisense je popredným celosvetovo pôsobiacim výrobcom inovatívneho sortimentu technologických produktov, ktoré výrazne zasahujú do mnohých odborov spotrebnej elektroniky – konkrétne domácich spotrebičov, klimatizácií, mobilných komunikačných zariadení alebo riešení pre infraštruktúru a zdravotníctvo. Už takmer 14 rokov je nepretržite jednotkou na trhu s plochými televízormi v Číne, dvojkou na trhu s chladničkami a štvorkou na trhu s klimatizáciami. Je jediným držiteľom ocenenia kvality na čínskom trhu, ktorý toto hodnotenie získal už dvakrát. Spoločnosť Hisense sa stala v roku 2022 druhým najväčším dodávateľom televízorov na svete a v decembri 2022 svetovou jednotkou s rekordnými predajmi.

Za 50 rokov svojej existencie sa rozrástla na globálnu spoločnosť s pôsobnosťou v 160 krajinách a regiónoch, ktorá má viac ako 90 000 zamestnancov takmer po celej planéte. Spoločnosť Hisense sa zameriava na najnovšie technologické trendy a vyvíja inovatívne a používateľsky prívetivé riešenia, ktoré môžu výrazne zlepšiť kvalitu života. Svoje aktivity zakladá na silnej distribučnej sieti po celom svete, najmä v Európe. Hisense Europe má 27 predajných jednotiek, tri silné výrobné centrá a štyri výskumné a vývojové centrá po celej Európe. Spoločnosť spája rôzne značky špecializujúce sa na rôzne segmenty zákazníkov. Tržby Hisense Europe v posledných rokoch stabilne rastú a skupina je na ceste stať sa jedným z popredných európskych výrobcov domácich spotrebičov a spotrebnej elektroniky s pokročilými funkciami. Jej víziou je stať sa spoľahlivou, storočnou spoločnosťou, ktorá prináša inteligentné riešenia s cieľom zlepšiť pohodlie a kvalitu života svojich spotrebiteľov.

Spoločnosť Hisense má v Českej republike a na Slovensku zastúpenie od roku 2015. Postupne si buduje svoju pozíciu nielen v segmente smart televízorov s uhlopriečkou od 32" až do 100" vrátane laserových, QLED, miniLED alebo s patentovanou technológiou ULED a všetkými typmi tunerov, ale aj smart a multidoor chladničiek, práčok, sušičiek, klimatizácií a malých domácich smart spotrebičov. Portfólio sa bude v Českej republike a na Slovensku naďalej rozširovať. Hisense sa spája nielen s technológiami, ktorým dáva zmysel, ale aj so športom. Na medzinárodnej úrovni je oficiálnym partnerom prestížnych prvoligových futbalových klubov Paris Saint-Germain a FC Inter Miláno a partnerom poprednej e-športovej organizácie FNATIC. V Českej republike je partnerom prvoligového futbalového klubu SK Slavia Praha a generálnym partnerom Planeo Cup Hisense – Pohára mládeže Futbalovej asociácie ČR. Hisense bol oficiálnym partnerom nedávnych majstrovstiev sveta (2022) a majstrovstiev Európy (2021) vo futbale a oficiálnym sponzorom ME v ženskom futbale (UEFA Women´s EURO 2022).

 

 

Čítané: 109 x