Spoločnosť Hisense predstavuje nové produkty z radu Mini-LED ULED a UX. Posúva tak možnosti domácej zábavy do nových výšin.

Datum: 20.01.2024

Spoločnosť Hisense, svetový líder v oblasti spotrebnej elektroniky a domácich spotrebičov, predstavuje na veľtrhu CES 2024 nové ULED televízory a nové prírastky do radu ULED X na rok 2024, čím v kategórii LED televízorov nastoľuje novú éru zábavy a očakávaní.

Spoločnosť Hisense predstavuje nové produkty z radu Mini-LED ULED  a UX.  Posúva tak možnosti domácej zábavy do nových výšin.

Najnovší rad Hisense ULED X posúva hranice kvality obrazu, ponúka pohlcujúci zážitok z veľkej obrazovky a prináša realistický obraz, ktorý nanovo definuje domácu zábavu a stanovuje nové štandardy v celej kategórii. Hisense posúva svoju pozíciu technologického inovátora ešte ďalej uvedením dvoch nových modelov radu ULED X - konkrétne modelov 110UX a 98UX, ktoré predstavujú vďaka špičkovej technológii a 40 000, resp. 10 000 nezávisle regulovaným zónam pre úpravu podsvietenia výnimočnú hodnotu.

"Prelomové produkty ULED a ULED X od spoločnosti Hisense majú potenciál spôsobiť revolúciu v prostredí domácej zábavy, kde sa do popredia dostáva ohromujúca kvalita obrazu, pohlcujúca veľkoplošná obrazovka a inšpirujúce vizuálne efekty," povedal David Gold, prezident spoločnosti Hisense Americas. "Spoločnosť Hisense, ktorá je vždy na čele inovácií, poskytuje všetkým spotrebiteľom riešenia, ktoré zohľadňujú ich osobné preferencie a životný štýl, a prinášajú im jedinečný a nezabudnuteľný zážitok zo zábavy."

98UX: Nová definícia kvality obrazu

Rok 2023 znamenal veľký posun v kvalite mini-LED televízorov uvedením série Hisense ULED X. Nespochybniteľný výkon v parametroch, ako je jas, priame ovládanie stmievania a zvuková zdatnosť, zanechal nezmazateľnú stopu a stanovil nové meradlo pre LED televízory. Spoločnosť Hisense tento rok posúva hranice ešte ďalej s dvoma novými prírastkami do radu ULED X: mini-LED televízormi 110UX a 98UX, ktoré opäť nanovo definujú možnosti v oblasti kvality obrazu.

Model 98UX prekonáva svojho predchodcu pozoruhodnými vylepšeniami, vďaka ktorým je väčší, jasnejší a rýchlejší. Môže sa pochváliť zvýšeným maximálnym jasom až na pôsobivých 5 000 nitov - takmer dvojnásobok oproti minuloročnému modelu. A ešte väčšou hĺbkou, detailmi a kontrastom vďaka viac ako 10 000 zónam lokálneho stmievania, ktoré spolu s 98-palcovou obrazovkou zaručujú výnimočnú kvalitu a vernosť obrazu. Zvýšená natívna obnovovacia frekvencia 144 Hz vyhovuje nielen filmovým nadšencom, ktorí hľadajú plynulý pohyb, ale aj náruživým hráčom. Pôsobivé vizuálne podanie dopĺňa pohlcujúci priestorový zvuk z viackanálového zvukového systému 4.2.2.

110UX: Nová éra zobrazovania

110UX predstavuje novú éru presnosti a výkonu zobrazovania. Tento 110-palcový gigant je stvorený pre tých, ktorí hľadajú nový štandard v oblasti domácej zábavy. Vďaka viac ako 40 000 zónam podsvietenia na gigantickej 110-palcovej Mini-LED obrazovke prakticky eliminuje "halo efekt", zvyšuje kontrast a dosahuje bezkonkurenčný jas až 10 000 nitov. Séria 110UX predovšetkým nanovo definuje priemyselné štandardy s bezkonkurenčným vylepšením kontrastu a dynamického rozsahu, ktorý pokrýva 95 % farebného rozsahu BT.2020 - v porovnaní s inými poprednými displejmi, ktoré dosahujú len 80 % tejto hodnoty.

Vďaka špičkovým materiálom panela odolným proti strate farebnosti, aj technológii QLED-Quantum Dot a prelomovému čipu Hi-View Engine X s umelou inteligenciou, je televízor 110UX skutočným vrcholom techniky s inteligentnými funkciami, ako sú AI kontrast a AI hĺbka. Čipset rozpoznáva obsah scény a dynamicky sa prispôsobuje - zvyšuje jas, hĺbku a ponúka dokonalý obraz.

Vďaka 4.2.2-kanálovému zvuku a funkciám Dolby Atmos FlexConnect prináša 110UX aj pohlcujúci zvukový zážitok, ktorý bezchybne dopĺňa výnimočný obraz. Séria 110UX, ktorá získala ocenenie CES Innovation Award Honoree, je živým dôkazom odhodlania spoločnosti Hisense stanovovať nové kritériá kvality obrazu, prinášať prémiové zážitky a transformovať technológiu LED televízorov pre tých zákazníkov, ktorí hľadajú prelomový výkon obrazovky.

Nové televízory Hisense ULED na rok 2024: série U6N, U7N, U8N

Spoločnosť Hisense je lídrom v poskytovaní prémiových zážitkov v celom svojom portfóliu, ale séria ULED vyniká svojím odhodlaním posúvať hranice. Spoločnosť Hisense sa v roku 2023 odlíšila od svojich konkurentov tým, že integrovala technológiu Mini-LED do celého radu ULED TV a je jedinou značkou, ktorá tak urobila. V roku 2024 spoločnosť Hisense pokračuje v predbiehaní trendov v odvetví s radom ULED televízorov, ktoré vyhovujú rôznym preferenciám a životným štýlom. S radmi U6, U7 a U8 je Hisense nielen lídrom v oblasti výkonu, kvality a hodnoty, ale tiež vychádza v ústrety mnohým spôsobom, akými ľudia používajú svoje televízory.

V radu ULED TV 2024 má ústredné postavenie QLED-Mini LED, ktorá zvyšuje maximálnu úroveň jasu na pôsobivých 3 000 nitov. S veľkosťami obrazoviek od 55 do 85 palcov má každý možnosť objaviť svoj ideálny televízor, ktorý sa hodí do jeho domácnosti a k jeho diváckym preferenciám. Milovníci domácej zábavy si budú môcť vychutnať tisíce hodín zábavy prostredníctvom streamovacích platforiem, živého vysielania a ďalších možností - vďaka novým vylepšeniam ponúkajú tieto displeje výnimočný jas a kontrast, ktoré vdýchnu život každej scéne. Technológie Dolby Vision, IMAX Enhanced a FilmMaker Mode zaručujú pohlcujúci zážitok zo sledovania a poskytujú spektrum farieb a detailov, ktoré sa vyrovná zážitkom z kina.

Vďaka funkciám, ako je natívna obnovovacia frekvencia 144 Hz, nová funkcia Game Bar, nízke vstupné oneskorenie/ALLM, kompatibilita s G-Sync, Dolby Gaming, Freesync Premium Pro, Game Mode Pro a ďalšie, si hráči a športoví fanúšikovia užijú bezproblémovú synchronizáciu a rýchlu akciu bez oneskorenia. Skvelé sú aj funkcie Wi-Fi 6e a NEXTGEN TV (ATSC 3.0), ktoré eliminujú oneskorenie z titulu preťaženia wifi používaním iných konkurenčných zariadení; výsledkom je plynulý a neprerušovaný zážitok zo sledovania.

Mozgom vyspelých televízorov Hisense je špičkový čipset Hi-View Engine PRO - exkluzívne v radoch U7 a U8. Využíva umelú inteligenciu, strojové učenie a ďalšie inovatívne technológie, ktoré nanovo definujú zážitok zo sledovania. Vďaka technológiám Dynamic Tone Mapping Pro, Face Detection, AI HDR Enhancement a AI Detail Enhancement tento špičkový čipset presne optimalizuje zobrazenie, vytvára realistické tóny pleti, vylepšuje detaily HDR a výrazne zlepšuje detaily obrazu.

100 U76N: Ohromujúca obrazovka, ohromujúce funkcie

Hisense 100U76N je novinka, ktorá prináša novú úroveň zážitku z naozaj veľkej obrazovky a zároveň ponúka bezkonkurenčný pomer ceny a kvality. Model U76N je druhým modelom značky Hisense s obrovskou 100-palcovou obrazovkou a je reakciou na rastúci záujem o ultraveľké televízory - minuloročný 100-palcový model Hisense U8K je jedným z najrýchlejšie predávaných modelov značky. Nový model 100U76N sa môže pochváliť množstvom funkcií vrátane renomovanej technológie ULED spoločnosti Hisense, technológie QLED-Quantum Dot, rozlíšenia 4K UHD, pôsobivej obnovovacej frekvencie 144 Hz pre plynulý pohyb, režimu FilmMaker a IMAX Enhanced pre realistický obraz na veľkej obrazovke. Wi-Fi 6e zabezpečuje neprerušované streamovanie pre takmer nekonečné možnosti obsahu. S prémiovými funkciami, veľkou obrazovkou a skvelou hodnotou je Hisense 100U76N stelesnením komplexného, funkčne bohatého zábavného centra pre moderného spotrebiteľa.

 

sk.hisense.com

Sense For Technology

Čítané: 89 x