Je tu nový soundbar Hisense U5120GW

Datum: 11.04.2023

Ponúknite špičkovému soundbaru Hisense U5120GQ film alebo iný obsah so zvukovou technológiou Dolby Atmos alebo DTS:X a okamžite pochopíte silu jeho talentu. Obklopí vás priestorový zvuk s takým rozsahom a dynamikou, ako keby ste boli v kine a priamo uprostred diania.

Je tu nový soundbar Hisense U5120GW

Nový soundbar Hisense U5120GQW s 11 reproduktormi podporuje najmodernejšie audio technológie Dolby Atmos a DTS:X a zaručene vás ohromí zvukom a priestorovým audio zážitkom, aký poznáte z kina.

Dokáže vytvoriť realistické 360° zvukové pole v horizontálnej aj vertikálnej rovine s ôsmimi širokopásmovými a tromi výškovými kanálmi. O verné basy sa stará bezdrôtový subwoofer s 8-palcovým reproduktorom, kvalitnou ozvučnicou a membránou so samostatným výkonom 180 W.

Získate tak dokopy úctyhodný výkon 510 W, ktorý vás nadvihne z kresla, keď sa nečakane rozvinie filmová alebo športová dráma. Vysokú kvalitu zvuku garantuje certifikácia Hi-Res Audio, takže zostavu môžete dokonale využiť aj na počúvanie hudby v najvyššej kvalite. A vďaka špeciálnemu hernému režimu, funkcii 4K/3D Pass Through a funkcii eARC, teda vylepšenému kanálu pre spätnú komunikáciu napríklad, aj pri hraní moderných hier. Novinka sa môže pochváliť prestížnym odborným ocenením EISA „Soundbar roka 2022 – 2023 pre domáce kino“. Odporúčaná cena je 569 EUR.

sk.hisense.com

 

 

Čítané: 158 x