Týmto 10 veciam žiaden muž neodolá

Datum: 13.01.2022

Príťažlivosť žien môže vychádzať z ich nedostupnosti alebo naopak z jednoduchosti. V každej z nás to je už od narodenia. Niektoré ale nevedia, ako to využiť.

Týmto 10 veciam žiaden muž neodolá

Prinášame vám pár trikov, z ktorých môžete ľahko ťažiť a pre mužov sú jednoducho neodolateľné.

  1. Vlasy

Dlhé vlasy sú samozrejme príťažlivejšie ako krátke. Nech majú však akúkoľvek dĺžku, nezabúdajte ani na ich kvalitu a vzhľad. Vypnuté vlasy navyše odhaľujú váš krk a uši, ktoré sú bežne zakryté.

  1. Oblečte si jeho košeľu

Nie je dokázané, prečo sa to mužom tak veľmi páči. Možno mu tým hovoríme, že sme viac dostupné, ak si na nahé telo dáme jeho oblečenie.

  1. Sebavedomie

Ak má žena prirodzené sebavedomie a vojde do miestnosti, okamžite upúta pozornosť všetkých mužov. Dôležité je to so sebavedomím nepreháňať. Nadmerná sebaistota je naopak pre mužov odpudivá.

  1. Opätky

Vysoké opätky by mali byť samozrejmou súčasťou šatníka každej ženy. V mužoch vyvolávajú opätky dojem nežnosti, ženskosti a elegancie. Ak si však žena obuje opätky, mala by v nich vedieť aj chodiť. V opačnom prípade bude ich mágia úplne zničená.

  1. Hlas

Hlas je jedným z vecí, ktoré ovplyvniť nevieme. Príjemný ženský hlas má zvyšuje záujem u mužov. Rovnako to platí aj opačne.

  1. Plné pery

Muži majú radi plné pery u žien a zvyšujú ich atraktívnosť, s ich veľkosťou to však netreba preháňať. Plné pery mužov naopak nemusia u žien vždy bodovať. Ženy totiž hľadajú u mužov ťažko definovateľnú kombináciu zmyselnosti a drsnosti. Okrem plných pier má na muža pozitívny vplyv aj jemné hryzenie. To totiž navodzuje pocit vzrušenia.

  1. Elegancia

Elegancia zaručuje rovnováhu medzi sexepílom a konzervatívnosťou. Elegantná žena odhaľuje to, čo môže a zahaľuje to, čo musí. Elegancia nie je len spôsob obliekania. Je to jej vystupovanie, šarm, charizma, komunikácia. Elegancia je celý obraz ženy.

  1. Legíny

Legíny pútajú pozornosť na ženskú siluetu a zvyšujú tak mužskú predstavivosť. Sú vhodné na športovanie, ale majú čoraz väčšie využitie aj pri iných aktivitách.

  1. Prirodzený make-up

Väčšina mužov uprednostňuje „prirodzenú krásu“. Čo to však znamená? Máme chodiť neupravené? To určite nie. Pre muža je prirodzená krása synonymom pre prirodzenú starostlivosť. To znamená hygiena, upravené nechty, učesané vlasy, jemný zmatňujúci krém a maximálne špirála. Hrubou vrstvou make-upu a výrazným líčením zaručene žiadneho muža neohúrite.

  1. Úsmev

Nemôžeme zabudnúť na to najpodstatnejšie. Úsmev je snáď najväčším afrodiziakom. Je dokázané - skúsenosťami aj rôznymi prieskumami, že ak sa človek usmeje, pôsobí nielenže príjemnejšie, ale hlavne atraktívnejšie. Ak ste sa teda dokonale obliekli a nalíčili, nezabúdajte, že jeden doplnok treba ešte pridať. Úsmev. Inak sa oberáte o efekt, ktorý to na muža bude mať.

 

 

 

 

 

Čítané: 407 x