Blog | Pravda.sk 22.06.2026 16:15 Všetci , čo čítate tieto články viete veľmi dobre, že prechod na tento druh vyspelej západnej demokracie na slovenský spôsob je nám na HOVNO , ALE všetkým Vám je to jedno, myslíte si, že keď budeme mať nové ,, Rakúsko – Uhorsko , už to bude tak ako všetci chceli ? Podľa vízie IOUP v bode 6. Obnova nefunkčných Jednotných

Čítať celý článok >>