iDnes - Zpravodajství 23.06.2026 11:45 Jako šetřílek a zároveň kutil se projevil provozovatel jedné z pěstitelských pálenic na Novojičínsku. Do pálenice totiž vytvořil nelegální přípojku plynu a minimálně pět let jej odebíral načerno. Energetické společnosti tak vznikla škoda 1,5 milionu korun, které teď bude devětašedesátiletý pachatel splácet.

Čítať celý článok >>