Blesk.cz 24.06.2026 19:00  Z vánočního stromu, který loni zdobil Staroměstské náměstí v Praze, vznikl zahradní domek a dvě lavičky pro děti z azylového domu. Dřevo stejně jako v předchozích letech zpracovali studenti Střední odborné školy Jarov. V tiskové zprávě informovala městská společnost Technologie hlavního města Prahy , která má každoročně na starosti kácení, převoz a výzdobu stromu.

Čítať celý článok >>