Debut Hisense ULED X na prestížnom veľtrhu CES 2023: Posun vpred o celú generáciu

24.05.2024 11:46 Spoločnosť Hisense predstavila na veľtrhu CES 2023 prelomovú novinku – rad televízorov ULED X, ktoré vďaka svojim špičkovým technológiám predstavujú nový míľnik vo vývoji LCD televízorov nielen v spoločnosti Hisense, ale aj v celom odvetví.

Montérky Promacher Erebos: Kvalita a pohodlie po česky

24.05.2024 01:30 Pri práci, kde je dôležitá nielen funkčnosť, ale aj pohodlie a odolnosť, je výber… Príspevok Montérky Promacher Erebos: Kvalita a pohodlie po česky zobrazený najskôr Cocktail.sk.

Kúpa bytu - na inzerát alebo cez realitku?

24.05.2024 01:30 Kupovať byt sa môže na prvý pohľad zdať náročné. Množstvo inzerátov v novinách a na internetových stránkach, množstvo ponúk v realitných kanceláriách a k tomu známy, ktorí vám ponúkajú vhodnú nehnuteľnosť na predaj. Vybrať si vhodný byt ale nemusí byť náročné, ak viete ako hľadať. Inzeráty Je množstvo inzerátov s nehnuteľnosťami na predaj. Väčšina z nich je stručná a o konkrétnom byte sa nič viac nedozviete. Predaj bytov v Bratislave ale aj inde  na Slovensku neklesá a všade nájdete viacero ponúk. Aby ste nemuseli chodiť na obhliadky každého bytu, ktorý je na predaj vyberte si len inzeráty, ktoré sú prepracovanejšie. Obsahujú fotografie bytu, popis, pôdorys prípadne aj video. Inzerát nemusí byť The post Kúpa bytu - na inzerát alebo cez realitku? appeared first on Magazín SEN.

Turistická obuv + trekingové palice – nevyhnutná kombinácia pre každého turistu

24.05.2024 01:30 V horách je často vidieť jeden veľmi zaujímavý jav. Ide o turistov, ktorí majú oblečené značkové kúsky určené na túry, ale na nohách im svietia obyčajné tenisky do mesta. Nepremokavé a odolné turistické oblečenie chválime a tie tenisky nechápeme. Správna rovnica pre každého turistu znie – oblečenie plus obuv plus trekingové palice sa rovná vydarený turistický výlet. Prečo nosiť The post Turistická obuv + trekingové palice – nevyhnutná kombinácia pre každého turistu appeared first on Infostránka.sk.

Cerva Montérky: Montérky od renomovaného českého výrobcu

24.05.2024 01:30 Česká značka Cerva ponúka širokú škálu montérok vhodných pre rôzne profesie a účely. S viac ako 30 rokmi skúseností na trhu patrí Cerva medzi najvýznamnejších výrobcov pracovných odevov na našom… The post Cerva Montérky: Montérky od renomovaného českého výrobcu appeared first on Slovak magazín.

Zdravotné matrace pre seniorov aj mladých ľudí

24.05.2024 01:30 Ľudia s bolesťami chrbtice či kĺbov vedia, že spať na nekvalitnom matraci nie je žiadna výhra. Pre ľudí s ortopedickými problémami je nevyhnutnou súčasťou zdravotný matrac, ktorý dokáže uľaviť od bolesti a dodať telu potrebnú regeneráciu počas noci.

Šatníková skriňa – ako vybrať jej členenie

23.05.2024 15:15 Šatníková skriňa je neodmysliteľným prvkom každej spálne. Poskytuje úložný priestor pre oblečenie, obuv, bielizeň a ďalšie osobné veci. Pri výbere šatníkovej skrine je dôležité zvážiť jej veľkosť, typ dverí, materiál… The post Šatníková skriňa – ako vybrať jej členenie appeared first on 2020.sk.

Kriedové farby na drevo – vyrobte si nádherné dekorácie

23.05.2024 15:15 Na kriedových farbách na drevo je úžasné to, že sa s nimi dá nielen renovovať nábytok či iné drevené povrchy, ale dobre poslúžia aj ako pomôcka na vytváranie nádherných dekorácií. Kriedová farba sa predáva v rôznych odtieňoch, ľahko sa používa a dajú sa ňou okrem dreva natierať tiež kov či plast. Čo potrebujete na svoje kreatívne projekty? Ak chcete začať s tvorbou dekorácií z kriedovej farby, budete potrebovať samotnú kriedovú farbu, štetec alebo valček na väčšie povrchy, brúsny papier a impregnačný prípravok na fixáciu farby. Farba na drevo do interiéru sa dá použiť priamo bez prípravy povrchy. Lepšie je však drevo prebrúsiť, aby sa farba dobre dostala do štruktúry dreva. Plast či kov je vhodné natrieť primerom, ktorý farbu lepšie uchytí na povrch. Kriedovú farbu môžete nanášať štetcom alebo valčekom. Ak nanášate farbu štetcom, začnite nanesením tenkej vrstvy farby. Kriedové farby rýchlo schnú, takže druhú vrstvu môžete naniesť približne po hodine. Na záver je dobré farbu zafixovať impregnačnými lakmi. Tipy, kde použiť kriedovú farbu na drevo Kriedová farba poskytuje jedinečnú textúru a intenzívne farby, ktoré môžu oživiť staré rámy obrazov. S farbou sa ľahko pracuje a umožňuje vám vytvoriť rozmanité efekty. Môžete napríklad použiť kriedovú farbu na vytvorenie rovného povrchu rámu alebo pomocou hubky na riad vytvoriť drsný povrch. Staré vázy alebo vázy nudných farieb môžu dostať nový život s kriedovou farbou. Natrite ich farbou, do ktorej vyškriabete vzory alebo nápisy. Výsledkom bude originálna a kreatívna váza, ktorá pridá do vášho interiéru šmrnc. Podobným spôsobom zmeníte na nepoznanie aj svietniky a stojany. Nebojte sa experimentovať a tvorte nezvyčajné, abstraktné vzory. Vytvorte jedinečné dekoračné poháre pomocou kriedovej farby. Použite šablónu alebo svoje predstavy, aby ste vytvorili zaujímavé vzory a nápisy na pohároch. Takéto poháre budú skvelým doplnkom pri rodinnej večeri alebo na party. Skvelé tipy!!! Okrem uvedených dekorácií môžete zmeniť farbu rámčekov na fotografie, črepníkov a originálne je natrieť nábytok, aby ladil s farbou stien. Experimentujte s rôznymi farbami a technikami, aby ste prišli na to, čo sa vám páči. Chýb sa nebojte, pretože kriedovú farbu ľahko opravíte či nanovo natriete. Nenechajte sa obmedzovať a s farbou sa hrajte. S trochou snahy a praxe sa vám podarí vytvoriť dekorácie, ktoré budú ozdobou vášho domova. Navyše takéto dekorácie nenájdete v žiadnej inej domácnosti a budete maximálne originálni. Autor: Gabriela Kudláčová – senior copywriter The post Kriedové farby na drevo – vyrobte si nádherné dekorácie first appeared on MILOTA.

Dlhé prsty zlodejov. Ako ochrániť štvorkolku pred krádežou

23.05.2024 15:15 Na Slovensku sa kradne rovnako ako inde v zahraničí. Čo sa autičkárov týka, majú najradšej automobily značky Volkswagen a v tesnom závese za véčkom sú Renaulty. Avšak zlodeji radi skúšajú svoje šikovné prstíky... The post Dlhé prsty zlodejov. Ako ochrániť štvorkolku pred krádežou first appeared on Magazín Adresár.

Plavby na jachte v rukách agentúry. Čo všetko agentúra zabezpečí?

23.05.2024 15:15 Chcete stráviť leto na jachte, ale nie ste organizačný typ? Mylnú predstavu, že dovolenku tohto… Príspevok Plavby na jachte v rukách agentúry. Čo všetko agentúra zabezpečí? zobrazený najskôr Destinácia.sk.

Staráme sa o nábytok: ako vybrať ochranný olejový vosk na drevo

23.05.2024 15:15 Olejový vosk je kľúčovým prvkom v starostlivosti o drevené povrchy. Jeho správny výber zabezpečí nielen ochranu dreva pred poveternostnými vplyvmi, ale tiež… The post Staráme sa o nábytok: ako vybrať ochranný olejový vosk na drevo appeared first on Magazín Village.

Inteligentná chladnička pre náročných. S obrazovkou na zrkadlenie mobilného obsahu

23.05.2024 15:15 Ak ste doteraz váhali s výberom veľkej americkej chladničky, teraz je ten správny čas rozhodnúť sa. Zoznámte sa s inteligentnou štvordverovou chladničkou… The post Inteligentná chladnička pre náročných. S obrazovkou na zrkadlenie mobilného obsahu appeared first on Hattrick.sk.

Nový etalón dokonalosti: Mini-LED TV Hisense ULED X

23.05.2024 15:15 Hisense predstavuje vlajkovú loď roku 2023: úchvatný prémiový rad Mini-LED televízorov Hisense UXKQ , ktorý v jednom tele ponúka… The post Nový etalón dokonalosti: Mini-LED TV Hisense ULED X appeared first on Hattrick.sk.

Kriedové farby na nábytok: nápady na vytváranie textúry

23.05.2024 05:30 Kriedové farby sa stali jedným z najpopulárnejších trendov v oblasti renovácie nábytku a interiérového dizajnu. Ich všestrannosť a schopnosť vytvárať krásnu textúru na rôznych povrchoch robia z kriedových farieb ideálnu voľbu pre kreatívnych ľudí. S nasledujúcimi tipmi môžete transformovať svoj nábytok a pridať do vášho domova jedinečný a štýlový dotyk. Aké sú najväčšie výhody kriedových farieb na The post Kriedové farby na nábytok: nápady na vytváranie textúry appeared first on BOD.sk - spravodajský informačný portál.

Staráme sa o nábytok: ako vybrať ochranný olejový vosk na drevo

23.05.2024 05:30 Olejový vosk je kľúčovým prvkom v starostlivosti o drevené povrchy. Jeho správny výber zabezpečí nielen ochranu dreva pred poveternostnými vplyvmi, ale tiež… The post Staráme sa o nábytok: ako vybrať ochranný olejový vosk na drevo appeared first on Magazín Village.