Čím vyniká elektrický odpudzovač hmyzu?

Datum: 18.01.2022

Vyžeňte z vašej domácnosti muchy, komáre a iné nevítané druhy hmyzu s pomocou inovatívnych zariadení s elektrickým napájaním.

elektrický odpudzovač hmyzu

Akým spôsobom podobné zariadenia pracujú, v čom sú špeciálne a čo by ste o nich mali vedieť?

Ako odpudzovač hmyzu funguje?

Jarné a letné dni sú nielen časom príjemných teplôt a relaxu, ale aj obdobím, kedy v našich domácnostiach, záhradách aj chalupách čelíme návalom neželaného hmyzu, či už máme na mysli mravce, komáre, muchy, šváby, kliešte alebo iné druhy lezúceho, prípade lietajúceho hmyzu. Používanie mucholapiek a plácačiek na muchy je prácne, zaberá čas a vyžaduje si sústredenie. Insekticídy zas pre mnohých ľudí nepredstavujú vhodné riešenie, nakoľko obsahujú chemické látky a môžu mať negatívny vplyv na životné prostredie. Praktickejšou a efektívnejšou alternatívou s dlhodobými výsledkami sa tak stáva odpudzovač hmyzu, ktorého účelom je vytvoriť prostredie bez prítomnosti neželaných škodcov z ríše hmyzu.

Na súčasnom trhu natrafíte na rôzne druhy odpudzovačov, pričom k tým najúčinnejším jednoznačne možno zaradiť ekologický a zároveň netoxický elektrický odpudzovač hmyzu obsahujúci LED trubicu, ktorá priťahuje muchy, komáre, mole a ďalší lietajúci hmyz citlivý na svetlo. Následne sú hmyzí škodcovia zlikvidovaní pomocou vnútornej kovovej mriežky prístroja nabitej elektrickým prúdom. Lapače hmyzu sú schopné fungovať až na ploche 35 metrov štvorcových, vďaka svojej energeticky úspornej prevádzke spotrebujú len minimálne množstvo energie a ich ohňovzdorný plastový kryt je zárukou bezpečného používania zariadenia. Zberná priehradka prístroja sa dá bez problémov vybrať a vyčistiť a záleží len od vašej preferencie, či dáte prednosť zaveseniu produktu alebo jeho položeniu na zem.  

Zbavte sa komárov v spálni aj detskej izbe

K tým najotravnejším predstaviteľom lietajúceho hmyzu patria jednoznačne komáre či už s ohľadom na ich neustály bzukot alebo spôsobovanie štípancov, ktoré nielen svrbia, ale môžu byť aj zdrojom rôznych ochorení. V podobnej situácii stavte na elektrický odpudzovač komárov vo forme elektrickej pasce do zásuvky, prípadne elektrických odparovačov dostupných vo verzii pre dospelých alebo pre deti staršie ako jeden rok. Súčasťou každého odparovača je vankúšik napustený aktívnou látkou schopnou chrániť plochu s rozlohou 20 m2 v priebehu 10 až 12 hodín. Odparovač je pritom rovnako účinný nielen v tme, ale aj v prípade miestností s otvorenými oknami či rozsvietenom svetle a náhradné vankúšiky je možné dokúpiť aj osobitne.

Čítané: 545 x